Duşakabin Tamiri

En şık ve yeni modern duşakabin modellerini 1. sınıf kalitede üretip, en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Deneyimli ustalar ile mükemmel bir üretim ve montaj hizmeti sağlıyoruz. Banyonuz yepyeni bir görünüme kavuşuyor.

Banyolarımızın olmazsa olmazı duşakabinlerin kapıları hem yıkanırken suyun banyo yerine sıçramasını engeller, hem de genellikle görsel olarak blur glass kullanıldığından banyodaki kişinin net gözükmesine engel olur.

Banyolarda jakuzi ve küvete alternatif olarak öne çıkan duşakabin, her gün kullanılan bu alanlarda pratiklik ve sağlığı buluşturuyor. Her ebatta banyo içerisinde tercih edilebilen bu ürün; duş teknesi, duş kabini ve duşakabin kapısı olmak üzere üç ana kısımdan oluşur. Tarzınıza uygun bir duşakabin ile banyoda şıklık ve işlevselliği yaratmanız mümkün.

Duş sistemleri içinde küvet ve kabinler ile beraber yer alan duşakabinler, farklı ebat ve şekillerde üretilerek alıcılarıyla buluşuyor. Matrix 90×90 duşakabin ve duş teknesi, 4 mm temperli camı, akrilik duş teknesi ve eloksal alüminyum profilleriyle standart bir duşakabinden beklenen her şeyi karşılar nitelikte. Daha kalın ve koyu renkli duşakabin camı tercih edenler içinse Elit füme kabin oval panelli duş teknesi uygun bir seçenek olabilir.

Duşakabin Tamiri

Duşakabinlerin genellikle kullanıcı veya montaj hatasından kaynaklı kapıları raylarından çıkabilir ya da düzgün slikonlanmadığından su sızdırabilir. Uzun süreli kullanıma bağlı olarak yıpranma ve sert kullanım sonucu kırılabilir.

Duşakabin tamir hizmetimi ile duşakabini değiştirmek istemeyen müşterilerimiz için de tamir hizmeti sunmaktayız.

Duşakabin tamiri ile herhangi bir sorununuz varsa, yapmanız gereken sadece iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak ücretsiz keşif için randevu almak. 2000 yılından bu yana güler yüzlü ve profesyonel hizmetimizi uygun fiyatlarla bir telefonla evlerinize getiriyoruz.

Sizinde Duşakabin Montajı & Tamiri İşlemleri İçin Bizimle İletişime Geçin!