kedi sinekliği

Kağıthane Kedi Sinekliği

Kağıthane kedi sinekliği hizmeti sunan profesyonel bir firma olarak 2000 yılından beri İstanbul’da müşterilerimize donanımlı bir şekilde destek olmaktayız. Kağıthane başta olmak üzere diğer Avrupa Yakası ilçelerine hızlı bir şekilde kedi sinekliği satışı ve montajı hizmetlerini sunmaktayız. Müşterilerimizi geciktirmeden kısa sürede taleplerini karşılamak ve onların memnuniyetini kazanmak her zaman önceliğimiz olmuştur.

Çağlayan kedi sinekliği satış ve montajı da gerçekleştiren firmamız sunduğu %100 kalite sayesinde Avrupa Yakasında öncü firmalardan biri olmuştur. Firmamız uzman ekibi ile kaliteden asla ödün vermeden siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Her türlü kedi sinekliği ihtiyacınız için yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Kedi Sinekliği Neden Gereklidir?

Kedi sinekliği, bir evcil hayvan olan kedilerin bakımlarının en iyi şekilde gerçekleşmesi, güvenli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlamak amacı ile tercih edilir. Sadece kedilerin dışarı kaçma tehlikesinin önüne geçmek için değil, dışarıdan böcek ve haşerelerin de kedinize zarar vermelerini önlemek için kedi sinekliği kullanmalısınız.

Sıcak yaz aylarında kediler evde sıkıldıkları için kendini cama ya da balkona atmaktadır. Sahibi olarak başına bir şey geleceğinden korkmanız da oldukça normaldir. Ancak artık kedi sinekliği sayesinde evcil dostunuz gün boyu dışarıyı izleyerek keyifli vakit geçirebilir. Bu sineklik modelleri sayesinde evinizi de endişe etmeden havalandırabilirsiniz. Kedi sineklikleri kilitli mekanizmalara sahip oldukları için ne kadar tırmalasalar da sinekliği açamazlar. Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde evinizin pencere ve balkon kapılarına kedi sinekliği taktırarak kedinizin daha konforlu vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Kedi Teli Nedir?

Kedi teli, kedi sinekliği ile çok benzerlik gösterir ancak malzeme ve fonksiyon bakımından daha farklıdır. Kedi teli her sineklik modeli için uygun değildir ancak uygun ölçülerin bulunması dahilinde kedi sinekliği yerine kedi teli de kullanılabilir. Çelik kedi teli ürünleri kesinlikle yırtılmaz, kediler tarafından hasar uygulanamaz. Evcil hayvanlarınızın güvenliği için sitemizden Kağıthane kedi teli siparişi verebilirsiniz.

Kağıthane Kedi Sinekliği Modelleri

Kağıthane kedi sinekliği modelleri firmamızda oldukça geniş yelpazede bulundurulmaktadır. Talep ettiğiniz farklı sineklik modellerini sitemizden kolaylıkla bulabilirsiniz. Uzman firmamız bünyesinde tek bir sineklik tipinden ziyade geniş kategoride sineklik üretimi yapılmaktadır. Daha sağlam olması ve klasik sinekliklere nazaran daha kalın, deforme olmayan yapıya sahip olması nedenleri ile kedi sinekliği daha sık tercih edilir. Özellikle evinde evcil hayvan barındıran müşterilerimize özel çeşitli modelde kedi sinekliği üretimimiz mevcuttur. Avrupa Yakasında detaylı hizmet sunan firmamız bünyesinde yer alan Seyrantepe kedi sinekliği modelleri şu şekildedir;

 • Kilitli kedi sinekliği
 • Pencerelerde dışa açılan sürme kilitli kedi sinekliği
 • Pencerelerde içe açılan tüllü kedi sinekliği
 • İçeri açılan çelik telli kedi sinekliği
 • Dışarı açılan çelik telli kedi sinekliği

Peki, Kağıthane kedi sinekliği tasarımı nasıl belirlenmeli? Yukarıda bahsettiğimiz modellerin her biri farklı malzemeye ve farklı işleyişe sahiptir. Kedinizin yapısına göre bu modellerden herhangi birini seçerek firmamızdan sipariş oluşturabilirsiniz.

Kilitli kedi sinekliği modellerinde, üründe yer alan kanca sistemi sayesinde kedi sinekliğe tırmansa dahi ürün geri açılmaz. Aynı şekilde poliüretan kedi tülü kullanılması sayesinde oldukça dayanıklı bir ürün olduğunu da söyleyebiliriz. Haylaz bir kediniz varsa ve sürekli pencerede vakit geçiriyorsa bu modeli tercih edebilirsiniz.

Pencerelerde dışa açılan sürme kilitli kedi sinekliği modellerinde ürünün kendi kasasına kilit girilmekte ve yine poliüretan kedi tülünden üretilmektedir. Böylece kediniz hamle yapsa dahi kilit açılmayacaktır.

İçeri açılan çelik telli kedi sinekliği modellerinde de poliüretan kedi tülü kullanılır. Bu modellerde kilit sistemi yerine, kedinin asla açamayacağı farklı bir sistem kullanılır. Farklı renk ve ölçülerde bu modele sahip olabilirsiniz. Özellikle Çeliktepe kedi sinekliği taleplerinde içeri açılan çelik telli modeller oldukça revaç görmektedir. Firmamız çelik malzeme yerine poliüretan kullanmaktadır. Bu sayede ürünler çok daha dayanıklı olmaktadır. Çünkü çelik ürünler kedilerin kendini yaralamasına sebebiyet verebilir.

Kedi Sinekliği Nasıl Temizlenir?

Kağıthane kedi sinekliği hizmeti arayışında olan kişiler ilerisini de düşünerek kedi sinekliği temizliğinin nasıl yapıldığını merak etmektedir. Yerinden çıkarabileceğiniz sineklik modellerimizi suyun altında kolaylıkla yıkayıp tekrar monte edebilirsiniz. Yerinden sökmek istemiyorsanız ıslak bez yardımıyla da sinekliği temizleyebilirsiniz. Tülün hasar görmemesi için çamaşır suyu gibi ağır kimyasallar kullanmadan ve fazla bastırmadan ürünü temizlemeye dikkat etmelisiniz. Kolay temizlenir ürünlerimiz sayesinde kedilerinizin her daim hijyenik bir şekilde hava almasını sağlayabilirsiniz.

Kağıthane Kedi Sinekliği Özellikleri Nelerdir?

Kağıthane kedi sinekliği hizmeti sunan firmamız sayesinde artık 4 ayaklı evcil dostlarınız güvendedir. Kedi sinekliği modellerimiz kedilerin can güvenliğinin sağlanması amacı ile kullanılır. Her biri farklı modellere sahip olsa da taşıdıkları özellikler neredeyse birbirini tamamlar. Genel olarak kedilerin can güvenliğini sağlamak için kedi sinekliği seçiminde poliüretan malzemeden üretilen sineklik modellerini tercih etmek gerekir. Çünkü fiberglas ve polyester gibi malzemelerden üretilen kedi sineklikleri kedileri tutmak yerine içeri böcek ve haşerelerin girmesini önler. Bunun yanı sıra Gürsel Mahallesi kedi sinekliği özellikleri şu şekilde gösterilebilir;

 • Kedi sinekliği modellerimizin çerçevesi alüminyum olduğundan ötürü hiçbir şekilde paslanmaz.
 • Kullandığımız kedi sineklik tülleri 1.sınıf çelik tüldür ve böylece yırtılma yapmaz.
 • Talebe göre plastik aksesuar kullanılması halinde 1.sınıf orijinal ham maddelerden üretilen malzemeler tercih edilir.
 • Perçin sistemi sayesinde tül iskeleti kesinlikle bırakmaz ve kedileriniz de bu nedenle düşme ihtimali yoktur.
 • Ürettiğimiz kedi sinekliği modelleri tüm kapı ve pencere sistemleri ile uyumludur.
 • Satışa sunduğumuz ürünler 2 yıl garantilidir.
 • Özel boya siparişi oluşturmanız durumunda 7 iş günü içinde siparişiniz teslim edilir.

Kağıthane Kedi Sinekliği Ücretleri Ne Kadar?

Kağıthane kedi sinekliği ücretleri piyasa koşullarına ve farklı etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Tercih edeceğiniz kedi sinekliği modeli, kullanılacak malzeme kalitesi, ürünün ölçüsü, nerede kullanılacağı ve renk alternatifi gibi unsurlar fiyatlarımızın belirlenmesinde etkilidir. Sineklik fiyat teklifi sunulmadan önce ürünün ölçüsünün bilinmesi gerekir. Ölçü miktarı sayesinde ne kadar malzeme kullanılacağı hesaplanarak işçilik de dahil edilerek tarafınıza fiyat teklifi sunulur. Avrupa Yakası kapsamında uygun fiyatlarda yüksek performans kalitesi gösteren nadir firmalardan biriyiz. Siz de bütçenize uygun farklı fiyat skalalarına sahip kedi sinekliği ürünlerini temin etmek istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Nurtepe yırtılmaz kedi sinekliği modellerimizi temin ederek uzun ömürlü ürününüzü kullanma deneyimine sahip olabilirsiniz.

Kedi Sinekliği Nasıl Takılır?

Hamidiye kedi sinekliği nasıl takılır sorusu sıklıkla müşterilerimiz tarafından sorulur. Kedi sinekliğinin nasıl takılacağı öncelikle modele göre belirlenir. Bazı modellerde çift taraflı bant iş görürken bazı modellerde ustalar tarafından ürünün montaj edilmesi gerekir. Firmamız bünyesinde hizmet sunan sineklik montaj ustaları sayesinde uzun yıllar boyunca deforme olmadan ürününüzü kullanabilirsiniz.

Kedi Sinekliği Farkı Nedir?

Kedi sinekliği farkı ilk kez ürünü kullanacak kişiler tarafından sıklıkla sorulur. Bu sineklikler diğer sineklik modellerine göre daha kalın ve sağlam bir yapıya sahiptir. Normal sineklik modelleri sadece içeriye sinek ve böceklerin girmesini önlerken bu sineklik modelleri kedinizin güvenliğini sağlar. Kağıthane kedi sinekliği farkını yaşamak istiyorsanız siz de firmamızdan sipariş oluşturabilirsiniz. 7/24 bizimle iletişime geçerek kaliteli ürünlerimizin keyfini sürebilirsiniz.