Kedi Sinekliği tamiri ile ilgili ihtiyacınız dahilinde, yapmanız gereken sadece iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak ücretsiz keşif için randevu almak. 2000 yılından bu yana güler yüzlü ve profesyonel hizmetimizi uygun fiyatlarla bir telefonla evlerinize getiriyoruz.

Kedi Sinekliği


Menteşeli kedi sinekliği 17×25 mm. boyutlarında alüminyum profil kullanılarak yapılır. Köşeler de plastik köşe takozları kullanılır. Sineklik tülü olarak, galvanizli metal tül kullanılır. Menteşeli pencere sinekliğinde 2 adet menteşe, kilit olarak 1 adet plastik çıt çıt ile 2 adet kedi güvenlik kilidi kullanılır. Açıp kapamak için 1 adet tutamak bulunur.Kedi sahibi müşterilerimiz rahatlıkla ve güven içerisinde kullanmaktadır . pimapenlerin arka tarafına takılan kedi sinekliği yırtılmaz kedi sinekliği tüllerden yapılmaktadır , çelik telli kedi sinekliği yırtılabilir , yırtıldığı zaman iğne gibi saçaklanan çelik tel parmağınıza ve kedinin patilerine zarar verebilir . Kedilerin dili olmadıgı için dile getiremiyorlar bunu bildiğimiz için yırtılmaz kedi sinekliği kalın tül yapıyoruz % 100 yırtılmaz garanti veriyoruz , menteşeli kedi sinekliği taktığımız zaman içeriye sizin açıp kapatabileceğiniz kilit sistemi takıyoruz , kilit sistemi sayesinde pencerenizi açık bırakıp rahat bir şekilde kedinizi evde bırakıp çıkabilirsiniz , her şeyden önce kedi için yapılan sineklik bizler için degerli oluyor .Kedi sinekliği için kullanılan tül yeterli kalınlıkta ve sağlamlıkta olduğu için normal sineklik görevide görmektedir.Dışarıdan evinize , böcek,akrep hatta fare girmesine engel olur. Akasya pen ailesi olarak kaliteli işçilik kaliteli malzeme yılların vermiş olduğu tecrübeyle yolumuza devam etmekteyiz .Kedi sinekliği çoğunlukla evcil hayvanların sahiplerinin kedilerini izlemesi veya takip etmesi için yapılmış bir durumdur. Kedinin davranışlarını öğrenmek için birçok insan onların ne yaptıklarına odaklanır. Bazı kişiler, kedilerin nelerden hoşlandıklarını ya da hangi alışkanlıklara sahip olduklarını görmek isterler. Bunun için kedi davranışlarının sürekli izlenmesi, kaydedilmesi ve izlenmesi gerekir. Bazen bu çalışma sürüşlerinin sonunda farklı sonuçlar elde edilebilir. Kedinin sağlığını koruyabilmek için, kedinin yaşadığı ortamda yapılacak bazı değişiklikler yapılması gerekebilir. Aynı zamanda, kedinin tüylerini bakım konusunda uzman bir veteriner aracılığıyla izlemek de mümkündür. Kedinin beslenme alışkanlıklarının takip edilmesi ve hatta kedinin diyetini önermek, sağlık açısından önemlidir.

Ahşap pencerelerin kanatlarınını açtığınızda damlalık çıkıntısı doğrama yüzeyinden 20 mm. den fazla çıkıntı yaparsa ilave kasa kullanmak gerekir.