İletişim numaramızdan bizleri arayarak ücretsiz keşif için randevu talep edebilir veya sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçerek sorunu bildirebilirsiniz.

Sizinde Pimapen Montajı & Tamiri İşlemleri İçin Bizimle İletişime Geçin!

Pimapen Tamiri için 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Kapanmayan, soğuk, su ve ses kaçağı olan pencerelerinizin tamirini yapalım. Konforlu ve rahat bir kullanıma kavuşun.

Pimapen ahşap doğramaların yerine daha uzun ömürlü ve güçlü yalıtıma sahip  pencere arayışıyla ortaya çıkmış pvc malzemesinden üretilen kapı ve pencere sistemleridir. Hem düşük maliyeti hem de izolasyon konusunda başarılı olması sebebiyle ev ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen pimapen pencereler zamanla aşınıp gevşeyebilir, hava ve ses yalıtımında veya pencere ayarlarında çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar kullanıcı hatasından kaynaklı olabileceği gibi, montaj hatası sebebiyle de olabilmektedir.

Sineklik ve Duşakabin tamir ve montaj servisi siz değerli müşterilerine uzun ömürlü, uygun fiyatlı çözümler ve kaliteli hizmet anlayışıyla haftanın her günü hizmet vermektedir.

Akasyapen olarak İstanbul’un her semtine hizmet verecek şekilde yapılandırılmış firmamız, iş yerleri, ev ve ofisler için yerinde tespit ederek en iyi çözüm seçeneklerini sizlere sunar. Her model pimapen, duşakabin ve sinekliklerinizde tüm izolasyon, gevşeme, kopma ve yırtılma gibi problemlerinizi veya montaj işlerinizi 30 dakika içerisinde ulaşarak kaliteli malzeme, orijinal parça tedariği ve titiz işçilikle çözüme kavuşturuyoruz , her marka pimapen tamiri ekibimiz tarafından yılların vermiş oldugu tercubeyle yapılmaktadır , üretilen pimapenlerin aksesuarları menteşe ve tek açılım ispanyolet ve çift açılım mekanızma sistemleridir , wosworgen kapı ve kilitli kapı ispanyolettir , kullanılan sistemler maliyetlerden kısmak için menteşe türleri döküm kullanırlar ve plastik gövdeli mekanizma kullanılmaktadır , bizlere ulaşan müşterilerimize plastik gövdeli ve döküm menteşenin ne gibi zararı oldugunu açıklıyoruz , döküm olan menteşe zamanla çürüdügü için kırılma olasılıgı % 75tir bunu bildiğimiz için bizlerin kullanmış oldugu çelik olan yani çelik menteşe takıyoruz bunu taktığımız zaman vicdanen içimiz rahat oluyor , ve demir gövdeli mekanızma taktıgımız zaman pencerenin kapandıgı zaman tam manasıyla randuman alıyoruz.