Zekeriyaköy Pimapen & Sineklik & Duşakabin Tamircisi

Zekeriyaköy Pimapen Tamiri,pimapen tamircisi, pvc tamir, pimapen kapı tamiri, Sineklik ve Duşakabin tamir ve montaj servisi siz değerli müşterilerine uzun ömürlü, uygun fiyatlı çözümler ve kaliteli hizmet anlayışıyla haftanın her günü hizmet vermektedir.

Akasyapen olarak İstanbul’un her semtine hizmet verecek şekilde yapılandırılmış firmamız, iş yerleri, ev ve ofisler için yerinde tespit ederek en iyi çözüm seçeneklerini sizlere sunar. Her model pimapen, duşakabin ve sinekliklerinizde tüm izolasyon, gevşeme, kopma ve yırtılma gibi problemlerinizi veya montaj işlerinizi 30 dakika içerisinde ulaşarak kaliteli malzeme, orijinal parça tedariği ve titiz işçilikle çözüme kavuşturuyoruz , her marka pimapen tamiri ekibimiz tarafından yılların vermiş oldugu tercubeyle yapılmaktadır , üretilen pimapenlerin aksesuarları menteşe ve tek açılım ispanyolet ve çift açılım mekanızma sistemleridir , wosworgen kapı ve kilitli kapı ispanyolettir , kullanılan sistemler maliyetlerden kısmak için menteşe türleri döküm kullanırlar ve plastik gövdeli mekanizma kullanılmaktadır , bizlere ulaşan müşterilerimize plastik gövdeli ve döküm menteşenin ne gibi zararı oldugunu açıklıyoruz , döküm olan menteşe zamanla çürüdügü için kırılma olasılıgı % 75tir bunu bildiğimiz için bizlerin kullanmış oldugu çelik olan yani çelik menteşe takıyoruz bunu taktığımız zaman vicdanen içimiz rahat oluyor , ve demir gövdeli mekanızma taktıgımız zaman pencerenin kapandıgı zaman tam manasıyla randuman alıyoruz.

Pimapen Tamiri ve Montajı
Çift Açılım Pimapen Pencere Tamiri
Tül Sineklik Tamiri
Küpeşte Montajı ve Tamiri
Cambalkon Tamiri ve Montajı
Cam Kapı Tamiri ve Montajı
Motorlu Panjur Tamiri
Sineklik İmalatı ve Tamiri
Stor Sineklik İmalatı ve Tamiri
Duşakabin Montajı ve Tamiri

Zekeriyaköy Bölgesinde Akasya Pen Servisimizce Sineklik Tamiri & Montajı, Kedi Sinekliği Tamiri & Montajı, Pimapen Tamiri & Montajı ve Duşakabin Tamiri & Montajı Hizmetlerini Sizlere Sunmaktayız. İletişim numaramızdan bizleri arayarak ücretsiz keşif için randevu talep edebilir veya sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçerek olası sorunu bizlere bildirebilirsiniz. Bize ulaşabilmeniz için lütfen Teknik Telefonumuz olan 0534 896 1357 Numarasını Arayınız.