Pencere Sinekliği Sistemleri

Sineklik ihtiyaçlarınız için pencere, kapı ve balkonunuza göre Pileli Sienklik, Menteşeli Sineklik, Stor Sineklik, Sürgülü Sineklik gibi farklı sinekliklerin üretimini ve montajını yapmaktayız.

Sineklikler özellikle yaz aylarında sinek ve diğer böceklere karşı alınabilecek en kullanışlı ve en zararsız önlemdir. Kapı ve pencere arkalarına takılabilirler ve oldukça kullanışlıdır. Alüminyum ve Pimapen çerçeve ile yaygın olarak kullanılan sineklikler uzun süreli kullanım sonucunda menteşe veya kilit yuvalarının ayarının bozulması ya da kilit veya menteşe sisteminin kırılması sebebiyle, veya sineklik tülünün uzun zamanlı kullanımından kaynaklı deformasyon, kullanıcı hatası kaynaklı yırtılma gibi sorunları pek yaygındır.

Uzun ömürlü ve kolay kullanımıyla öne çıkan plise sineklik lüks görünümüyle mekanlarınıza zenginlik katar. Kapı ve pencerelerinize yatay, dikey ve duble olarak uygulnabilir.

Stor sineklik penceren önünde bulunan ferforje, korkuluk, panjur gibi engellerden dolayı menteşeli sinekliğin kullanılmadığı durumlar için alternatif olup, pencerelerinizde size kolaylığı sağlayan bir sineklik modelidir.

Uygulanacak yere göre içeriye veya dışarıya açılabilen menteşeli sineklik, plise sineklik veya stor sinekliğe nazaran kullanım açısından biraz daha fazla yer gerektiren bir sineklik modelidir. Dar alanlarda kullanımı zor olabilir.

Sineklik tamiri ile ilgili ihtiyacınız dahilinde, yapmanız gereken sadece iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak ücretsiz keşif için randevu almak. 2000 yılından bu yana güler yüzlü ve profesyonel hizmetimizi uygun fiyatlarla bir telefonla evlerinize getiriyoruz.

Sizinde Sineklik Montaj & Tamir İşlemleri İçin Bizimle İletişime Geçin!